http://ptrkelizavsil.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Єлизаветівська сіл/рада >> Новини
Дніпропетровський окружний адміністративний суд Ухвала
Версія для друку Написати листа

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

 

19 вересня 2018 року                                                                  Справа № 0440/6841/18

 

Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Кучми К.С. перевіривши матеріали адміністративного позову Комунального підприємства «Дніпроприродресурс» Дніпропетровської міської ради (пр. Олександра Поля, 2 м. Дніпро, 49004) до Єлизаветівської сільської ради Петриківського району Дніпропетровської області ( пл. Центральна, 9, с. Єлизаветівка, Петриківський район, 51831) про визнання протиправним  та скасування рішення та визначення протиправними дій.

ВТАНОВИВ:

До Дніпропетровського окружного адміністративного суду надійшла вищезазначена позовна заява, в якій заявлені вимоги:

  • Визначити протиправним та скасувати рішення сорок третьої сесії сьомого скликання Єлизаветівської сільської ради Петриківського району Дніпропетровської області від 26.06.2018 року № 1138-43/VІІ про відмову в погодженні надання Комунальному підприємству «Дніпроприродресурс» Дніпропетровської обласної ради (код ЄДРПОУ 38199556) спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків Сотницької ділянки на території  Єлизаветівської сільської ради Петриківського району Дніпропетровської області поблизу села Єлизаветівка, а також про заборону КП «Дніпроприродресурс» ЄДРПОУ 38199556 використовувати земельну ділянку площею 14, 5 га, кадастровий номер 1223780800:03:904:0501 із цільовим призначенням «землі транспорту» для геологічного віявлення пісків.:
  • Визначити протиправними дії Єлизаветівської сільської ради Петриківського району Дніпропетровської області по відмові у погодження надання Комунальному підприємству «Дніпроприродресурс» Дніпропетровської обласної ради (код ЄДРПОУ 38199556) спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків Сотницької ділянки на території  Єлизаветівської сільської ради Петриківського району Дніпропетровської області поблизу села Єлизаветівка.

Адміністративний позов відповідає вимогам, встановленим статтями 160,161,171 КАС України, підсудна Дніпропетровському окружному адміністративному суду.

Справа підлягає розгляду в порядку загального позовного провадження з особливостями, визначеними статтею 264 КАС України для розгляду справ щодо оскарження нормативно-правових актів .

Керуючись статтями 160-161, 171, 179, 264 КАС України суддя-

  •  

Прийняти позовну заяву для розгляду, відкрити провадження в адміністративній справі № 0440/6841/18 за позовом Комунальному підприємству «Дніпроприродресурс» Дніпропетровської обласної ради до Єлизаветівської сільської ради Петриківського району Дніпропетровської області про визнання протиправним та скасування рішення та визнанняпротиправними дій.

Призначити підготовче судове засідання по справі на 09 жовтня 2018 року о 10:00 год, у приміщенні Дніпропетровського окружного адміністративного суду за адресою: м. Дніпро, вул. Академіка Янгеля, 4 зала №17.

Здійснювати розгляд адміністративної справи одноособово суддею Кучмою К.С.

Встановити відповідачу строк – 15 днів з дня отримання копії цієї ухвали, для подання відзиву на позовну заяву з одночасним надісланням його копії іншим учасникам справи та долученням до відзиву доказів направлення його копій учасникам справи.

Відповідно до частини 6 статті 162 Кодексу адміністративного судочинства України у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.

Позивачу надіслати копію ухвали про відкриття провадження в адміністративній справі. Відповідачу надіслати копію ухвали про відкриття провадження в адміністративній справі разом з копією позовної заяви та доданих до неї документів.

Роз’яснити відповідачу, що відповідно до ч. 4 ст. 264 КАС України, у разі відкриття провадженняв адміністративній справі щодо оскарження нормативно-правового акта відповідач зобов’язаний опублікувати оголошення про це у виданні, в якому цей акт був або мав бути офіційно оприлюднений.

Відповідно до ч. 5, 6 ст. 264 КАС України оголошення повинно містити вимоги позивача щодо оскаржуваного акта, реквізити нормативно-правового акта, дату, час і місце судового розгляду адміністративної справи, має бути опубліковано не пізніше як за сім днів до підготовчого засідання.

Докази публікації оголошення про оскарження рішення Єлизаветівської сільської ради Петриківського району Дніпропетровської області, яке є предметом спору у цій справі, мають бути надані відповідачем до підготовчого судового засідання.

Особи, які беруть участь у справі, або їх представники допускаються до участі у судовому засіданні при наявності документ, що посвідчує особу кожного, та документа, що засвідчує повноваження їх представників.

Учасники справи можуть отримати інформацію по справі за веб-адресою:

http://court.gov.ua/fair/sud0407//.

Ухвала може бути оскаржена відповідно до вимог статті 294 КАС України та в порядку, передбаченому статтею 295 КАС України.

Суддя                 ( підпис)                                                                       Кучма К.С.

 

з оригіналом згідно:

Суддя                                                                                                      Кучма К.С.

  


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор